Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej im. Wiosny Ludów w Miłosławiu!

U W A G A ! ! ! ! ! ! !

Dofinansowanie do zakupu podręczników będzie wypłacane

od dn. 20.10.2014 r.

(od poniedziałku) w kasie Urzędu Gminy

w godz. 9.00-14.00

Po odbiór proszę zgłosić się z dowodem osobistym,                  .

KONKURS  INFORMATYCZNY

"Święto Niepodległości"

Zadaniem uczestników jest opracowanie planszy graficznej w dowolnym edytorze grafiki przedstawiającej wybraną scenę historyczną przedstawiającą walkę o niepodległość.

Format A4.

Prace należy przesyłać na e-mail: informatyk@miloslaw.szkola.pl

lub doręczyć na nośniku pamięci.

Nieprzekraczalny termin zgłaszania prac: 5 listopad 2014r.

Organizator konkursu:

Jacek Lewandowski

CAŁOROCZNY SZKOLNY KONKURS

ORTOGRAFICZNO- INTERPUNKCYJNY

Uczniowie klas IV-VI maja szansę zmierzyć się co miesiąc w dziedzinie ortografii i interpunkcji. W tym celu biorą udział w przeprowadzanym co kilka tygodni kolejnym etapie całorocznego konkursu. Ta rywalizacja pozwala sprawdzić wiedzę dzieci, skłania uczestników do doskonalenia umiejętności i jest nagradzana drobnymi upominkami. Nagrody dla zwycięzców za cały rok szkolny 2014 / 2015 zostaną przyznane i wręczone w czerwcu.

Tymczasem dziękujemy wszystkim za udział i  zachęcamy  do  dalszej  wspólnej zabawy!

Wyniki Konkursu Informatycznego

z okazji Dnia Edukacji Narodowej:

1 miejsce Jakub Jankiewicz z kl. VI b

2 miejsce Jakub Szafranski z kl. VI a

3 miejsce Wiktoria Jarząb z kl. VI c

„Tak się jakoś składa, że co roku po lecie przychodzi do nas pan Wrzesień zapytać o panią JESIEŃ” – i tak było również w tym roku. Nasi najmłodsi uczniowie z klas I – III wraz z wychowawcami poszukiwali darów ukrytych przez panią Jesień. Każda klasa otrzymała mapę z opisem, aby dotrzeć do wybranych punktów, gdzie ukryte były dary jesieni. Pomimo deszczu i silnego wiatru uczniowie znakomicie poradzili sobie z zadaniami.  Największą niespodzianką było spotkanie z prawdziwą Panią Jesień, która przyszła do każdej klasy po swoje dary. Uczniowie zaśpiewali jesienne piosenki, recytowali wierszyki, a nagrodą były przepyszne cukierki. Wszyscy bawili się znakomicie.